SELKOD - Kontrola Dostępu - Rejestracja Czasu Pracy

Moduł IO - rewolucyjne zmiany!

Intensywne prace projektowe zaowocowaly rozszerzeniem oferty naszych urządzeń o Modul IO. Jest to urządzenie "widziane" przez kontroler IKR jako pojedynczy czytnik. Moduł ten spełnia dwie funkcje: - może obsługiwać urzadzenia zewnętrzne (wejścia i wyjścia binarne) - umożliwia podłączene do kontrolra IKR czytników innych procucentów (i to zarówno czytników kart RFID, jak i czytników kart magnetycznych, biometrycznych, skanerów kodów kreskowych itp)

 

KDobecność - program dla małych firm

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy do sprzedaży program OBECNOŚĆ pokazujący na ekranie listę pracowników obecnych w pracy i listę pracowników znajdujących się poza firmą. Obydwie listy są aktualizowane na bieżąco czyli ZAWSZE podają stan aktualny (z dokładnością do 2 sekund). Program jest przeznaczony do przedsiębiorstw zatrudniający nie więcej niż 50 osób.

 

KDOtwieracz - otwieranie drzwi

Od dzisiaj system IKR zostal wzbogacony o program Otwieracz służacy (jak sam nazwa wskazuje) do otwieranie drzwi. Po jego uruchomieniu i  wybraniu drzwi, które ma obslugiwać , nacisnięcie klawisza myszy spowoduje zwolnienie rygla, a puszczenie klawisza - jego ponowne zamknięcie. Oczywiście zamek drzwi musi być kontrolowany przez czytnik systemu IKR.

 

PORTIER - obsluga portierni

Opracowany przez nas moduł Portier to silne narzędzie programistyczne automatyzujące i integrujące zestaw czynności zawartych dotychczas w modułach Karty i Uprawnienia. Jest przeznaczony do pracy w  miejscach gdzie się wydaje, uprawnia i odbiera karty użytkownikom. W  praktyce jest to zazwyczaj portiernia, dział kadr albo ochrona zakładu. Program wymaga od obsługującego go operatora znacznie mniejszej biegłości informatycznej niż klasyczny moduły IKR. Obsługuje ruch pracowników stałych, pracowników tymczasowych, pracowników firm zewnętrznych, gości przychodzących do firmy oraz wjazdy i wyjazdy samochodów. Program jest wyposażony w bardzo bogaty zestaw raportów i narzędzi pomocniczych. Moduł Portier jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów firm: od najmniejszych do największych.

 

Odsłon: 1171
 Zobacz więcej ... 

Kolorer - coś dla filatelistów

Na naszej stronie pojawił się nowy przycisk: Kolorer. Po jego naciśnięciu można ściągnąć program służący do badania i wyświetlania barw znaczków pocztowych. Program pracuje w oparciu o metodę opracowanę przez znanego krakowskiego eksperta filatelistycznego prof. zw. dr hab. inż. Kazimierza Sztabę. Kolorer jest wynikiem jednego z kilku projektów NON-PROFIT, które nasza firma prowadzi, albo z którymi współpracuje. Dokładniejszy opis - wkrótce na zakładce SELKOPEDIA.

 

 0  5 [10] 15
SELKOD rejestracja czasu pracy i kontrola dostępu
projektowanie stron
SELKOD - Kontrola Dostępu - Rejestracja Czasu Pracy