Współpraca pełna korzyści!

Współpraca pełna korzyści!

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną, która od 1987 roku uczestniczy w rozwijaniu polskiej myśli technicznej. Mamy na swoim koncie wiele projektów elektroniczno-informatycznych. Większość z nich doczekała się wdrożeń produkcyjnych. W pierwszym okresie działalności firmy głównym obszarem zainteresowań była automatyka przemysłowa. Od kilkunastu lat wiodącym kierunkiem rozwoju stały się systemy Identyfikacji, Kontroli i Rejestracji (IKR) wykorzystywane w wielu dziedzinach działalności człowieka.

Najbardziej typowymi zastosowaniami systemu IKR jest elektroniczna Kontrola Dostępu (KD) i Rejestracja Czasu Pracy (RCP) z wykorzystaniem kontrolerów i sterowników naszej produkcji. W projektowanych i oferowanych systemach stosujemy urządzenia do identyfikacji i elementy wykonawcze renomowanych firm.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, a produkcja jest oparta o własne projekty. Potwierdzeniem tego jest niezawodna praca naszych urządzeń w ponad tysiącu instalacji na terenie całego kraju. W oparciu o duże doświadczenie i bogaty potencjał intelektualny podejmujemy się również realizacji nietypowych rozwiązań.
 

Zapraszmy do kontaktu!

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy