Czytniki biometryczne

W budowanych przez nas systemach elektronicznej kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy można wykorzystać różnego rodzaju nowoczesne czytniki biometryczne (niepowtarzalnych) cech fizycznych człowieka. Identyfikacja biometryczna może stanowić dodatkowe zabezpieczenie w przypadku potrzeby kontroli dostępu do urządzeń lub pomieszczeń szczególnie chronionych.
Każda nasza oferta jest budowana indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie Klienta.
Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty, która sprosta Państwa potrzebom. Oto kilka przykładowych czytników biometrycznych cech człowieka:

HANDKEY II

Handkey II

 

Czytnik geometrii dłoni Handkey II rejestruje i weryfikuje kształt dłoni zapewniając wyjątkowe bezpieczeństwo połączone z wygodą i łatwością użytkowania. Po umieszczeniu dłoni w czytniku mierzona jest długość i szerokość czterech palców. Wynikiem pomiaru jest trójwymiarowy obraz dłoni zamieniany na specjalny wzorzec. Urządzenie ma wbudowaną klawiaturę do wprowadzania kodu PIN (od 1 do 10 cyfr) oraz czytnik kart magnetycznych.
Dostępna jest również wersja urządzenia odporna na warunki atmosferyczne.

BIOVEIN

Biovein

 

Czytnik układu naczyń krwionośnych palców Biovein dokonuje bezdotykowego odczytu niepowtarzalnego układu żył w palcach, który obecnie jest niemożliwy do podrobienia. Ma wbudowany ekran LCD i klawiaturę.

Broadway 3d BT

Broadway 3d BT

 

Czytnik geometrii twarzy Broadway 3d BT jest instalowany w punktach dostępu, zwykle na szczycie bramek obrotowych - kołowrotów. Pracuje w trzech trybach - rejestracji, identyfikacji i weryfikacji. Urządzenie wykonuje biometrykę 3D twarzy użytkowników.Współpracuje z systemami kontroli dostępu poprzez kontroler B3D. Dostarcza użytkownikom wizualnej informacji zwrotnej na temat procesu rozpoznawania przy pomocy diod LED.

Ubkey MKC

Ubkey MKC

 

Czytnik tęczówek oka Ubkey MKC działa w oparciu o własny algorytm firmy Ubkey, charakteryzujący się dużą tolerancją rozmiaru tęczówki. Łączy się przez port USB, którym jest zasilane. Posiada wbudowaną kamerę CMOS z filtrem IR akceptacji zdjęcia. Jest wyposażony w soczewkę krótkoogniskową, wykonuje akwizycję od 10 do 60 cm.

Virdi AC-2100

Virdi AC-2100

 

Czytnik linii papilarnych Virdi AC-2100 skanuje odciski palców i dokonuje weryfikacji w oparciu o cyfrowy wzorzec uniemożliwiający replikę wzoru linii papilarnych. Posiada zabezpieczenie przez nieuprawnionym dostępem z użyciem odcisków palcu z papieru, folii, silikonu i gumy. Posiada wbudowany czytnik kart bezstykowych, dla jeszcze większej ochrony. Spełnia normy szczelności IPX3. Wykorzystuje komunikaty głosowe dla ułatwienia obsługi przez niedoświadczonych użytkowników.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy