Witamy na stronie firmy SELKOD sp. z o.o. 

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną, która od 1987 roku uczestniczy w rozwijaniu polskiej myśli technicznej. Mamy na swoim koncie wiele projektów elektroniczno-informatycznych. Większość z nich doczekała się wdrożeń produkcyjnych. W pierwszym okresie działalności firmy głównym obszarem zainteresowań była automatyka przemysłowa. Od kilkunastu lat wiodącym kierunkiem rozwoju stały się systemy Identyfikacji, Kontroli i Rejestracji (IKR) wykorzystywane w wielu dziedzinach działalności człowieka.

Najbardziej typowymi zastosowaniami systemu IKR jest elektroniczna Kontrola Dostępu (KD) i Rejestracja Czasu Pracy (RCP) z wykorzystaniem kontrolerów i sterowników naszej produkcji. W projektowanych i oferowanych systemach stosujemy  urządzenia do identyfikacji i elementy wykonawcze renomowanych firm.      

Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, a produkcja jest oparta o własne projekty. Potwierdzeniem tego jest niezawodna praca naszych urządzeń w ponad tysiącu instalacji na terenie całego kraju. W oparciu o duże doświadczenie i bogaty potencjał intelektualny podejmujemy się również realizacji nietypowych rozwiązań.

Chcesz poznać nasze realizacje? Kliknij tutaj!

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy