Kontrola  wjazdów

Kontrola wjazdów

Obecnie powszechnie stosuję się systemy kontroli wjazdu na określony obiekt lub parking.
System IKR umożliwia kontrolę wjazdu/wyjazdu pojazdów na teren zakładu jak również może współpracować z innymi systemami parkingowymi.

Piloty i karty jako identyfikatory

W systemie IKR użytkownicy systemu mogą się posługiwać identyfikatorami zbliżeniowymi jak również identyfikatorami radiowymi (piloty). Piloty są rejestrowane w systemie jak inne identyfikatory, a ze względu na zasięg działania (kilkanaście metrów) są wygodne w użytkowaniu dla kierowców pojazdów.

Identyfikacja osób i zdalne sterowanie

System IKR niezależnie od kontroli wjazdu/wyjazdu pojazdu na podstawie identyfikatora kierowcy może wyświetlić portierowi zdjęcie jego właściciela oraz zarejestrować zdjęcie wjeżdżającego pojazdu.

Wideo - rejestracja

Portier ma możliwość podglądu obrazu z innych kamer na oddalone miejsca wjazdu/ wjazdu na teren obiektu. System IKR umożliwia zdalne sterowanie otwarciem bramy lub szlabanu oraz zarejestrowanie tych zdarzeń wraz ze zdjęciami.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Moduł SelcamNet-LPR automatycznie rozpoznaje tablice rejestracyjne pojazdów, wykorzystując kamery monitoringu. Innowacyjne algorytmy modułu zapewniają niemal stuprocentową pewność rejestracji przejeżdżający pojazdów. Oprogramowanie optymalizowane jest pod względem poprawności odczytu i przeznaczone jest do systemów o średnim i małym natężeniu ruchu pojazdów (bramy wjazdowe, parkingi, drogi dojazdowe itp.

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy