Recepcja elektroniczna

Recepcja elektroniczna

System IKR-Hotel umożliwia zdalne zarządzanie hotelem, hostelem, pensjonatem lub apartamentami i pokojami zapewniając samoobsługę przez klientów. W obecnej sytuacji światowej pandemii jest to cenna funkcjonalność w walce z COVID-19 i roznoszeniem chorób wirusowych.

Dzięki integracji urządzeń IKR-Lock z systemem rezerwacji on-line Hotres i największymi portalami sprzedaży powstał, inteligentny system IKR-Hotel do obsługi gości hotelowych w którym recepcja może być ograniczona do minimum, lub nawet całkowicie zlikwidowana.

Klient po zarezerwowaniu pokoju on-line na stronie internetowej hotelu lub innego systemu rezerwacji hotelowej oraz dokonaniu zapłaty, otrzymuje SMSem lub e-mailem kod PIN ważny od dnia i godziny rozpoczęcia rezerwacji do jej końca. Po przybyciu do hotelu gość nie musi się już rejestrować, otwiera drzwi pokoju kodem PIN lub otrzymaną kartą. Kod traci ważność o ustalonej godzinie określonej końcem rezerwacji. 

System IKR-Hotel oprócz integracji z systemem Hotres może współpracować z oprogramowaniem mHotel umożliwiając łatwe zarządzanie pokojami, recepcją i personelem.

  Ulotka IKR-Hotel

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie?

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy